Aktuality:

Motto: "Je millión spôsobov ako stratiť čas, ale ani jeden ako ho vrátiť."

01. 04. 2014 -

spúšťame pilotný projekt Nákupy – Sociálny program - zámerom projektu je riešenie nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.

01. 02. 2014 -

dnešným dňom opätovne rozširujeme naše portfólio o nasledovnú špeciálnu službu Nákupy – Kuriérske služby. Náš pracovník vyzdvihne zásielku a doručí ju v čo najkratšom možnom čase na určené miesto a to nie len v rámci Bratislavy ale aj celého Slovenska.

01. 04. 2012 -

začíname s prevádzkou novej služby nášho portfólia Nákupy - Asistenčná služba. Táto služba je pre našich náročnejších zákazníkov, ktorí majú záujem absolvovať nakupovanie sami a potrebujú asistenciu s dopravou a donáškou tovaru. Náš pracovník resp. asistent Vás vyzdvihne na Vami určenom mieste, strávi s Vami potrebný čas na Vaše nákupy, zabezpečí asistenciu (pri nakupovaní, pomoc s nákupnými taškami) a odvezie späť pred Vaše dvere.

05. 03. 2012 -

spúšťame novú službu Nákupy v Hainburgu.

01. 02. 2012 -

začína naša činnosť sprostredkovania nákupov s následným dodaním nákupu na miesto určené Naším zákazníkom. Prvé objednávky sú prijaté a čakajú na dodanie až k Vaším dverám.